Czartery jachtów

Udostępnij na Facebook'u

 

 

Czartery jachtów morskich

 

    Korzystając z naszego doświadczenia w czarterach jachtów oraz organizacji rejsów w wielu zakątkach globu, pragniemy zaoferować naszym klientom możliwość wynajęcia jachtu przy naszym pośrednictwie. Zalety korzystania z naszych usług to:

 

- cena za czarter jachtu taka sama jak od armatora, a w wielu przypadkach niższa,

- sprawdzony armator (właściciel jachtu),

- jacht maksymalnie dopasowany do oczekiwań klienta zarówno pod względem komfortu, dzielności morskiej, jak i funduszy,

- zniżki dla stałych klientów, niezależnie od miejsca czarteru,

- porady dotyczące żeglugi na danym obszarze, udzielane przez naszych doświadczonych skipperów,

- porady dotyczące wynajęcia jachtu i postępowania w przypadku sytuacji nadzwyczajnych,

- możliwość dołączenia do naszej flotylli "Żeguj z Nami" (szczególnie ciekawa możliwość dla początkujących skipperów, lub grupy otwartej na nowe znajomości)

- cenne wskazówki nt. ciekawych miejsc, dodatkowe profity dla naszych klientów we wskazanych restauracjach i barach.

 

Wyczarteruj z nami jacht i zostań kapitanem rejsu marzeń!

 

    Reasumując, czarter za który płacisz to tylko część usług które od nas otrzymujesz, wielokrotnie do czarteru dodajemy w formie prezentu ciekawe gadżety, przewodniki żeglarskie, koszulki o tematyce żeglarskiej, dzienniki pokładowe, plany tras dzień po dniu itp. Zapytaj nas o nie!

 

    Posiadamy bogatą sieć parterów oferujących czarter jachtu na całym świecie od wybrzeża naszego Bałtyku, po śródziemnomorską Chorwację, Grecję, Hiszpanię, Włochy, Słowenię ... a także bardziej egzotyczne rejony jak Seszele, Tajlandia, Karaiby, Kuba i wiele wiele innych. Cenniki można odnaleźć w błękitnej kolumnie, klikając na kraj/obszar w którym chcemy wyczarterować jacht, a następnie port lub nazwę armatora. 

 

    Jeżeli w ofercie przedstawionej na stronie nie ma akwenu lub jachtu, który odpowiadałby wymaganiom, należy napisać do nas bezpośrednio, za pośrednictwem Formularza Wyszukiwania Jachtu lub zadzwonić. Po prawej stronie można skorzystać z rubryki szybkiej wiadomości "Napisz do nas". W zakładce Kontakt, znajdują się informacje kontaktowe. Warto do nas napisać, gdyż można trafić na wysokie zniżki i okresowe promocje (First Minute, Last Minute).

 

    

NauSYS iFrame test

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=