Rejsy morskie

Udostępnij na Facebook'u

Newsflash 4 

 

Rejsy morskie 2018

 

    Dla wszystkich chcących zasmakować w morskiej przygodzie, którym nie jest łatwo zorganizować znajomych, przyjaciół na wynajem jachtu, wychodzimy naprzeciw organizując rejsy morskie, można się na nie zapisywać indywidualnie.

   Na naszych rejsach zwiedzamy wiele rejonów Europy i świata od strony morza, niejednokrotnie docieramy do miejsc, gdzie nie ma możliwości dotarcia w inny sposób niż jachtem. Żeglując z nami poznasz tajniki żeglarstwa, spotkasz ciekawych ludzi z pasją, odwiedzisz niesamowite miejsca, po prostu zasmakujesz w morskiej przygodzie!

 

    Oferujemy rejsy głównie w cieplejszych rejonach świata i Europy. Sezon zazwyczaj zaczynamy majówką w Chorwacji, Grecji lub w innym śródziemnomorskim kraju. Latem żeglujemy głównie w Chorwacji, Grecji i na Balearch, zimą natomiast uciekamy przed zimnem na Karaiby lub w inne egzotyczne miejsca :)

Sprawdź nasze oferty:

 

 

Wakacyjne rejsy w Chorwacji - zaczynamy Majówką, następnie rejs czerwcowy na do Dubrownika, po czym cały lipiec, sierpień i wrzesień.

 

 

 

 

Rejsy na Balearach - w tym roku zaczynamy rejsem na "Boże Ciało", następnie ruszamy pod koniec czerwca i żeglujemy do początków sierpnia po Majorce, Ibizie i Minorce.

 

 

 

Rejs Wyspy Jońskie - Korfu - wracamy na Wyspy Jońskie, tym razem zaczynamy rejs na Korfu.

 

 

 

 

Rejsy Cyklady - sezon tradycyjnie kończymy na Cykladach, zaczynamy w Atenach i żeglujemy dwoma trasami, północną i południową.

 

 

Rejs Sardynia - Korsyka : Jedne z najpiękniejszych miejsc w Europie w jednym rejsie, Szmaragdowe Wybrzeże, archipelag La Maddalena z pięknymi zatokami, Korsyka z majestatycznym portem Bonifacio. Zobacz z nami dwie wielkie wyspy Morza Śródziemnego, a zarazem dwa państwa, Włochy i Francję!

 

 

Rejsy Karaiby - Rozpoczynamy gorącym rejsem sylwestrowym, a potem spędzamy kolejne tygodnie w tropikach, podczas gdy w Polsce zima. Na swojej trasie będziemy żeglować śladami piratów od Martyniki po cudne Grenadyny.

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=