Transport do Chorwacji

Udostępnij na Facebook'u

         Transport do Chorwacji 2018

Samolotem: 
Aktualnie WizzAir oferuje bezpośrednie połączenia do Splitu z Warszawy i z Katowic. W 2018 roku można polecieć w soboty co idealnie pokrywa się z czarterem jachtu. Pozostałe połączenia oferowane są z przesiadkami lub w inne dni tygodnia, w środy i niedziele dolecimy bezpośrednio do Splitu z Warszawy, dzięki połączeniu oferowanemu prze LOT.

 

Autokarem: Od wielu lat sprawdzony transport to marin Chorwacji. Autokary kursowe mają w swoim rozkładzie większość najważniejszych marin chorwackiego wybrzeża. Z Polski można rozpocząć podróż od Warszawy lub Wrocławia. Autokary zatrzymują się w większości większych miast Polski. Wadą na pewno czas takiej przeprawy.

Rozkład i cennik jednego z przewoźników

Dla naszych klientów w porozumieniu z biurami podróży znajdujemy często tańsze połączenia, już od 360 zł w obie strony!

 

Samochodem: chyba najpopularniejszy środek transportu do Chorwacji i najlepszy ekonomicznie przy minimum 3 osobach, szczególnie dla mieszkańców południowej Polski. Przy wyborze tego środka transportu należy pamiętać o winietach obowiązujących w Austrii, Słowenii, Węgrzech, Czechach i Słowacji. W Chorwacji opłaty uiszcza się na bramkach. Przy planowaniu trasy warto ominąć autostrady Słowenii, gdyż cena winiety tygodniowej wynosi 15€, więc w obie strony zapłacimy 30€, przy zaledwie 45 km.

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=