Jak dotrzeć na rejsy do Grecji 2016

Udostępnij na Facebook'u

 

Jak dotrzeć na rejsy do Grecji w 2016?

 

Ateny: ze stolicy Grecji rozpoczyna się większość rejsów, w szczególności tych których plan trasy obejmuje Zatokę Sarońską lub Cyklady. Swoje loty z Polski z lotniska Warszawa Okęcie oferuje grecka linia lotnicza Aegean (aegeanair.com) loty odbywają się 5 dni w tygodniu. Linia w pozostałe 2 dni oferuje loty z przesiadkami.

Od tego roku z Warszawy Modlin połączenie z Atenami uruchomił irlandzki Ryanair (ryanair.com), loty odbywają się codziennie, i często ceny są okazyjne. Stałe połączenie jest także na trasie Warszawa Modlin - Saloniki, jednakże loty są jedynie 2 razy w tygodniu.

Poza połączeniami z Atenami, w okresie sezonowym, Ryanair oferuje połączenia Kos - Kraków, Chania (Kreta) z Warszawą Modlin, Katowicami, Wrocławiem. 

Do Aten można się także tanio dostać ze Słowacji. Częste połączenia lotnicze oferuje irlandzki przewoźnik na trasie Bratysława - Ateny. Niejednokrotnie ceny są niższe niż z Warszawy, może to być atrakcyjna alternatywa, szczególnie dla osób podróżujących z południowych części naszego kraju.

 


W okresie letnim także Wizzair (wizzair.com) oferuje połączenie bezpośrednie z Grecją na trasie Warszawa Okęcie - Korfu. Co prawda tylko jedno tygodniowo, jednakże w soboty, co idealnie pokrywa się z możliwością czarteru jachtu, które odbywają się w systemie sobota - sobota.

W razie pytań z chęcią podzielimy się doświadczeniem w poszukiwaniu dogodnych połączeń lotniczych Polska - Grecja. 

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=