Jak dotrzeć na rejsy do Grecji 2018

Udostępnij na Facebook'u

 

Jak dotrzeć na rejsy do Grecji w 2018?

 

Ateny: ze stolicy Grecji rozpoczyna się większość rejsów, w szczególności tych których plan trasy obejmuje Zatokę Sarońską lub Cyklady. Swoje loty z Polski z lotniska Warszawa Okęcie oferuje grecka linia lotnicza Aegean (aegeanair.com) loty odbywają się 5 dni w tygodniu. Linia w pozostałe 2 dni oferuje loty z przesiadkami.

 Najwięcej połączeń do Aten z Polski uruchomił irlandzki Ryanair (ryanair.com), loty odbywają się codziennie na trasie Warszawa Modlin, z innych polskich miast 2 razy w tygodniu:

Gdańsk, Poznań, Wrocław (poniedziałki, piątki), Katowice (czwartki, niedziele), Kraków (środy, soboty), 

raz w tygodniu z Rzeszowa (środy) i Łodzi (soboty).

Do Aten można się także tanio dostać z krajów sąsiednich. Częste połączenia lotnicze oferuje irlandzki przewoźnik na trasie Bratysława - Ateny oraz Berlin - Ateny. Z Berlina do Aten polecimy w dobrej cenie również liniami EasyJet. Niejednokrotnie ceny są niższe niż z Warszawy, może to być atrakcyjna alternatywa, szczególnie dla osób podróżujących z południowych i zachodnich części naszego kraju.

 


Ponadto można znaleźć wiele korzystnych połączeń przesiadkowych za pomocą wyszukiwarek internetowych np.: momondo.pl lub flipo.pl i wiele innych.

W razie pytań z chęcią podzielimy się doświadczeniem w poszukiwaniu dogodnych połączeń lotniczych Polska - Grecja. 

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=