Rejsy Seszele

Udostępnij na Facebook'u

 

Czarter jachtu Seszele

 

Rejs Seszele 2018

 

Trasa rejsu: Mahe - St Anne - La Digue - Ile de Coco - La Curieuse - Praslin - Port Launay - Ile de Therese - Baie Lazare - Mahe

 

 

Termin: 1-9 marca 2018

 

 

W marcu 2018 roku wracamy na  Seszele, aby pożeglować w iście rajskim klimacie, gdzie piasek plażowy jest drobny jak mąka, kolor wody przypomina szafir, a ogromne palmy, wielkie żółwie i największe na świecie kokosy "Coco de Mer", przypominają jak odizolowonym od reszty świata jest ten mały archipelag zagubiony gdzieś na Oceanie Indyjskim. Duże wrażenie robią skały granitowe na plażach, występujące w postaci wielkich głazów, dla wielu są one wizytówką Seszeli. 
Tym razem chcemy umożliwić zobaczenie Seszeli tym żeglarzom (i nie tylko :), którzy nie mogą zebrać grupy znajomych, aby wyczarterować jacht i chcieliby poznać nowe osoby, stając się załogą naszego katamaranu. Ze względu na specyfikę akwenu, będzieby żeglować właśnie na dwukadłubowcach, a żeby było wygodniej, przyjemniej, będą to prawie jednostki z "wyższej półki".

   Seszele to także raj dla żeglarzy, wieją tu stałe wiatry monsunowe, nie ma huraganów, a niewielkie odległości między wyspami sprawiają że nawet niedzielni żeglarze nie będą narzekać na duże przeloty. 

   W aktualnej ofercie proponujemy rejs na wygodnym katamaranie Lagoon 450, wyposarzonym w odsalarkę, osobną toaletę w każdej kajucie z prysznicem, klimatyzację, generator 220V, elektryczne toalety.

 

Zdjęcia i wyposażenie modelu Lagoon 450


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poniżej:

 

 

 

Termin

 

Model Cena

1-9 marca 2018

Lagoon 450 (2012)

odsalarka, klimatyzacja, elektryczne toalety, generator

1490 Euro
Zawarte w cenie:

- miejsce na jachcie w dwuosobowej, klimatyzowanej kajucie z osobną toaletą,

- pościel i ręczniki,

- ponton z silnikiem.

Dodatkowe koszty:

- składka burtowa 250 Euro/os (paliwo, wyżywienie, napoje, opłaty postojowe i administracyjne, sprzątanie jachtu),

- kaucja 600 Euro/os (możliwe ubezpieczenie kaucji 60€ + 90€ zredukowanej kaucji),

- przelot/transport (loty z Warszawy od 2435zł),
- obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW,

 

Przy pełnym składzie za dopłatą 120€/os, może nam towarzyszyć profesjonalny kucharz, przygotowujący całodzienne posiłki wg przepisów lokalnej i międzynarodowej kuchni.

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć z naszych rejsów

 

  

 

   

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=