Rejs w Tajlandii

Udostępnij na Facebook'u

Newsflash 2

 

    Rejs na koniec sezonu zimowego: Tajlandia 2019

 

Termin 5.03 - 15.03.2019 (10 dni)

Trasa: Phuket (Yacht Haven Marina) - Phanak - Koh Hong - James Bond Island - Koh Panyee - Koh Roi - Railey Beach - Ka Po Da Nok - Krabi - Ko Lanta - Ko Muk - Ko Rok - Phi Phi Lee (Maya Cove) - Phi Phi Don - Phuket (Yacht Haven Marina)

 

james

   Rejs rozpoczniemy i zakończymy w nowej marine na wyspie Phuket (Yacht Haven Marina). Jest umiejscowiona na północy wyspy, a co za tym idzi całkiem blisko lotniska, dzięki czaemu czybko można się dostać na jacht :)

   Miejsce to zapewnia również dobry punkt startu do żeglowania na obszarze zatoki Phang Nga oraz na południe w stronę wyspy Phi Phi Don, Krabi, czy Ko Lanta. Wszystkie te miejsca jak pozwoli pogoda, która zazwyczaj jest łagodna w Tajlandii zobaczymy.

  Początkowo pomeandrujemy pomiędzy majestatycznymi wyspami zatoki Phang Nga, zobaczymy wyspę Bonda, miejsce które było sceną przygód postaci w którą wcielił się Soan Connery. Kolejnego dnia odwiedzimy muzłumańską wioskę rybacką na wodzie Koh Panyee, a w zasadzie palach wbitych w dno. Po drodze nieomieszkamy penetracji bezludnych, ale zamieszkałych przez makaki wysepek, każda z nich kkryje jakąś ciekawą tajemnicę, którą można odkryć penetrując liczne jaskinie.

kajak   Natępnie pożeglujemy w rejon Krabi, tu wiatry powinny być bardziej sprzyjające, gdyż akwen będzie się powiększał, a ilość wysp będzie się pomniejszać. Poza miastem-portem, w którym będziemy mieli okazję zaopbserwować normalne życie Tajlandczyków, zobaczymy ciekawe atrakcje okolic ze słynną plażą Railey, którą strzeże wysoka skała i księżniczka u stóp której spoczywają setki fallusów. 

   Kolejne dni, to więcej żeglugi po morskich wodach, podczas których takie atrakcje jak Szmaragdowa Grota, piękny i dziewiczy archipelach Koh Rok, słynna na całym świecie wyspa Phi Phi, a także plaża znana z filmu z Rajska plaża z Leonardo DiCaprio, w zatoce Maya Cove.

   Rejsy w Tajlandi to nie tylko piękne widoki, niesamowita przyroda i archipelagi wysp, spotkamy się tu z niezwykle bogatą kulturą, wyjątkową kuchnią i przemiłymi ludźmi, z których każdy potrafi za darmo ofiarować swój uśmiech :)

 

 IMG 0210koh

 

 

Rejs odbędzie się na katamaranie 

Lagoon 400 (2015),

wygodnej, przestronnej jednostce renomowanej stoczni francuskiej.

 

32

 


Cena: 1380 Euro/os miejsce w kajucie 2 osobowej

           1130 Euro/os miejsce w dziobowej kajucie 1 osobowej

 

Cena zawiera:  miejsce na jachcie pod opieką doświadczonego kapitana, ubezpieczenie KL i NNW, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, pościel, ręczniki, ponton z silnikiem.

Dodatkowe koszty:
- składka jachtowa ok. 160€/os (paliwo, wyżywienie na jachcie, opłaty postojowe, itp.)
- kaucja 400€, lub 40€ ubezpieczenia kaucji i 90€ kaucji,
- transport (samolot z Warszawy w obie strony aktualnie w cenie 1940zł).


Zdjęcia jachtu przedstawiają model, a nie konkretny egzemplarz jachtu.
Ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera.
W razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw „siły wyższe”, armator ma prawo dostarczyć inny model jachtu.

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=