Czarter jachtu Seszele

Udostępnij na Facebook'u

Czarter jachtu Seszele

 

Seszele - mały, osamotniony archipelag wysp na Oceanie Indyjskim, przez wielu uważany za uosobienie raju. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na czarter jachtu w tym rejonie. Dużo słońca, majestatyczne palmy, najpiękniejsze plaże świata i gorąca woda oceanu powoduje, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na wymarzone wakacje. Seszele zachwycają urozmaiconą przyrodą, która wyróżnia je na tle innych tropikalnych wysp, najwyższe palmy świata, największe orzechy "Coco de Mer", największe żółwie lądowe czy charakterystyczne granitowe skały to tylko niektóre z osobliwych atrakcji, które oferuje archipelag.


   Seszele to także raj dla żeglarzy, dlatego czarterowanie jachtu będzie doskonałym pomysłem. Stałe wiatry monsunowe, nieduże odległości między wyspami, bezpieczne zatoki z piaszczystymi plażami, ściągają amatorów żeglarstwa z całego świata, trudno się temu dziwić, ponieważ to najlepszy sposób na poznanie archipelagu.

W swojej ofercie posiadamy głównie katamarany, gdyż zapewniają one wysoki komfort, rekompensujący wystarczająco małą ilość marin i portów. Na Seszelach zazwyczaj stoi się na kotwicy lub bojce a do brzegu dociera się szybkim pontonem, wprost na rajską plażę. Miejsca czarteru jachtu znajdują się nieopodal głównego lotniska Seszeli, na Eden Island Marina oraz Wharf Marina.

 

 Sprawdź cenniki z poszczególnych marin:
- Eden Island Marina
- Wharf Marina 

Zobacz galerię zdjęć z naszych rejsów


  


   

Czarter jachtu Seszele - Pasat Charter

Napisz do nas

Email:
Temat:
Treść:
Podaj wynik dodawania 2+2=