Rejs Seszele 2023 z lokalnym kucharzem

   W lutym 2023 roku ponownie wracamy na Seszele, aby pożeglować w iście rajskim klimacie, gdzie piasek plażowy jest drobny jak mąka, kolor wody przypomina szafir, a ogromne palmy, wielkie żółwie i największe na świecie kokosy "Coco de Mer", przypominają jak odizolowanym od reszty świata jest ten mały, rajski archipelag zagubiony gdzieś na Oceanie Indyjskim. Jednak najbardziej charakterystycznym elementem Seszeli są ogromne, granitowe głazy, które w połączeniu z plażą i palmami, tworzą niepowtarzalny krajobraz.
   Tym razem chcemy umożliwić zobaczenie Seszeli, żeglarzom (i nie tylko :), którzy nie mogą zebrać grupy znajomych, aby wyczarterować jacht i chcieliby poznać nowe osoby, stając się załogą naszego katamaranu. Ze względu na specyfikę akwenu, będziemy żeglować właśnie na dwukadłubowcach, tak aby było wygodniej, przyjemniej.

   Ponadto, na jachcie będzie nam przygotowywał posiłki lokalny kucharz, znający tajniki wyśmienitej kuchni seszelskiej :)


Galeria z naszych rejsów na Seszelach

Trasa rejsu: Mahe - St Anne - La Digue - Ile de Coco - La Curieuse - Praslin - Port Launay - Ile de Therese - Baie Lazare - Mahe

    Rejs ma charakter rekreacyjny i taka też będzie żegluga po tym akwenie. Odcinki do pokonania nie są odległe, a w większości są dość krótkie, najdłuższe wynoszą do 5 godzin, a więc są do zniesienia nawet dla niedzielnych żeglarzy :) Żeglując znajdziemy sporo czasu na zwiedzanie wysepek, kąpiele w morzu, czy opalanie na plaży. Akwen jest w miarę spokojny, wiatry zazwyczaj nie przekraczają 20 węzłów, co pozwala na spokojną żeglugę, bez dolegliwości, w postaci choroby morskiej.


Jacht: katamaran Lagoon 40

Termin: 10 - 18 luty 2023

Cena:

- 1460€/os w kajucie dwuosobowej, z własną toaletą,

więcej szczegółów o katamaranie (kliknij)


W cenę wliczono:

  • miejsce na jachcie pod opieką doświadczonego kapitana,
  • usługi kucharza,
  • pościel i ręczniki,
  • sprzątanie końcowe jachtu,
  • ponton z silnikiem,
  • ubezpieczenie KL i NNW,
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.

Koszty dodatkowe:

  • przelot na miejsce (aktualne ceny z Warszawy od 2800zł w obie strony),
  • składka jachtowa ok. 200EUR za osobę (paliwo, wyżywienie, napoje, opłaty postojowe i administracyjne, sprzątanie jachtu),
  • kaucja 600 EUR (możliwość ubezpieczenia kaucji 40EUR + 80EUR obniżonej kaucji).

Facebook

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
jfeowei
PASAT CHARTER 2018

Szukaj