CZARTERY JACHTÓW MORSKICH

   Korzystając z naszego doświadczenia w czarterach jachtów oraz organizacji rejsów w wielu zakątkach globu, pragniemy zaoferować naszym klientom możliwość wynajęcia jachtu przy naszym pośrednictwie. Zalety korzystania z naszych usług to:

- cena za czarter jachtu taka sama jak od armatora, a w wielu przypadkach niższa,

- jasna, przejrzysta oferta, bez ukrytych kosztów,

- sprawdzony armator (właściciel jachtu),

- jacht maksymalnie dopasowany do oczekiwań klienta, zarówno pod względem komfortu, dzielności morskiej, jak i funduszy,

- zniżki dla stałych klientów, niezależnie od miejsca czarteru,

- porady dotyczące żeglugi na danym obszarze, udzielane przez naszych doświadczonych skipperów,

- porady dotyczące wynajęcia jachtu i postępowania w przypadku sytuacji nadzwyczajnych,

- możliwość dołączenia do naszej flotylli "Żeguj z Nami" (szczególnie ciekawa możliwość dla początkujących skipperów, lub grupy otwartej na nowe znajomości)

- cenne wskazówki nt. ciekawych miejsc, dodatkowe profity dla naszych klientów we wskazanych restauracjach i barach.

WYCZARTERUJ Z NAMI JACHT I ZOSTAŃ KAPITANEM REJSU MARZEŃ!


GRATISY

   Reasumując, czarter za który płacisz to tylko część usług które od nas otrzymujesz, wielokrotnie do czarteru dodajemy w formie prezentu ciekawe gadżety, przewodniki żeglarskie, koszulki o tematyce żeglarskiej, dzienniki pokładowe, plany tras dzień po dniu itp. Zapytaj nas o nie!

WYSZUKIWARKA JACHTU

   Posiadamy bogatą sieć parterów oferujących czarter jachtu na całym świecie od wybrzeża naszego Bałtyku, po śródziemnomorską Chorwację, Grecję, Hiszpanię, Włochy, Słowenię ... a także bardziej egzotyczne rejony jak Seszele, Tajlandia, Karaiby, Kuba i wiele wiele innych. Skorzystaj z naszego formularza, aby otrzymać konkretną wycenę jachtu na interesującym Cię akwenie. 

   Ceny można sprawdzić w naszej wyszukiwarce lub bezpośrednio na stronie w zakładkach miejsca czarteru, wybierając dany obszar.

OFERTA CZARTERU

   Jeżeli w ofercie przedstawionej na stronie nie ma akwenu lub jachtu, który odpowiadałby wymaganiom, należy napisać do nas bezpośrednio, zadzwonić, lub skontaktować się za pośrednictwem Formularza Wyszukiwania Jachtu.

   Warto do nas napisać, gdyż można trafić na atrakcyjne zniżki i okresowe promocje (First Minute, Last Minute itp.).


Facebook

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
Dziękujemy
PASAT CHARTER 2018

Szukaj