Gorący rejs w środku zimy!

   Gdy w Polsce śnieg i mróz, chyba każdemu marzy się ucieczka na rajskie, tropikalne wyspy Morza Karaibskiego. Piękne plaże, tropikalne słońce, palmy, lazurowa woda, a w tle muzyka reggae, nie ma chyba lepszego sposobu, aby zapomnieć o codzienności.

   Karaiby, a dokładnie Małe Antyle to miejsce wyjątkowe, sprzyjające wiatry, wiejące nieprzerwanie przez pół roku, są dla żeglarzy najlepsze właśnie w tym rejonie, nieduże odległości między wyspami, zapewniają wiele atrakcji, nawet najbardziej wybrednym. Strony zawietrzne wysp usiane są bajkowymi zatokami, gdzie przed wiekami chronili się legendarni piraci, ze słynnym Jackiem Sparrowem na czele ;)

  Poza wrażeniami z żeglugi czeka nas pływanie, nurkowanie (snorkeling), plażowanie, zwiedzanie wysp, lasów deszczowych oraz poznanie karaibskiej kultury, która dociera do nas za pośrednictwem muzyki reggae. Rejsy na Karaibach rozpoczniemy na Martynice, a na swojej trasie odwiedzimy takie państwa jak St. Lucia czy St. Vincent i Grenadyny. Żeglować będziemy na przestronnych katamaranach, zapewniających dużą wygodę podczas żeglugi.

Pożegluj z Pasat Charter po kultowym dla żeglarzy szlaku,

wybierz z nami Rejs na Karaiby!

Trasa: Martynika (Le Marin) - St. Lucia (Rodney Bay, Soufriere) - Canouan - Mayreau (plaża Salt Whistle Bay)  - Union - Tobago Cays - Mustique - St. Vincent (zatoka Walillabou znana z Piratów z Karaibów) - St. Lucia (Marigot Bay) - Martynika (Le Marin)

Zdjęcia z naszych rejsów po Karaibach:

Opis trasy dzień po dniu:


Jacht: katamaran Saba 50 Maestro

Duży i wygodniejszy od większości katamaranów, na których organizowane są rejsy, każda kajuta 2 osobowa wyposażona jest we własną łazienkę z wyodrębnioną kajutą prysznicową. Jednostka jest wyposażona w generator prądotwórczy, odsalarkę i klimatyzację. Wersja armatorska 4 kabinowa.

Termin: 8 - 18 marzec 2020

Nikt nie śpi w mesie

Cena:

- Promocja dla Pary: 1090€/parę! w przestronnej kajucie dwuosobowej, z własną toaletą,

- 1360€/os Last Minute: 660€/os! w przestronnej kajucie dwuosobowej, z własną toaletą,

- 990€/os Last Minute: 650€/os! (Brak miejsc) w pojedynczej, jednoosobowej kajucie dziobowej.

wicęej szczegółów o katamaranie (kliknij)

Cena zawiera:

- miejsce na jachcie,

- opieka doświadczonego kapitana,

- ubezpieczenie KL i NNW,

- opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

- pościel i ręczniki,

- ponton z silnikiem.

Koszty dodatkowe:

- składka jachtowa ok. 220€/os (paliwo,wyżywienie, opłaty postojowe i celne, sprzątanie jachtu, itp.),

- kaucja 450€ lub 40€ ubezpieczenia kaucji i 90€ kaucji,

- transport (samolot z Warszawy już od 2300zł w obie strony, korzystne połączenia również z Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz Berlina).
.

Warunki: Kapitan jest zwolniony z wpłat do składki burtowej, rejs odbędzie się przy udziale minimum 6 osób, ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji kapitana, w razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw „siły wyższe”, armator ma prawo dostarczyć inny model jachtu, o podobnym standardzie bądź lepszym.

SME Facebook Like Box Sidebar

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
jfeowei
PASAT CHARTER 2018

Szukaj