Rejs Tajlandia - marzec 2019

Termin: 5.03 - 15.03.2019 (10 dni)

Planowana trasa: Phuket (Yacht Haven Marina) - Phanak - Koh Hong - James Bond Island - Koh Panyee - Koh Roi - Railey Beach - Ka Po Da Nok - Krabi - Ko Lanta - Ko Muk - Ko Rok - Phi Phi Lee (Maya Cove) - Phi Phi Don - Phuket (Yacht Haven Marina) 

   Rejs rozpoczniemy i zakończymy w nowej marine na wyspie Phuket (Yacht Haven Marina). Jest umiejscowiona na północy wyspy, a co za tym idzie całkiem blisko lotniska, dzięki czemu szybko można się dostać na jacht :)

   Miejsce to zapewnia również dobry punkt startu do żeglowania na obszarze zatoki Phang Nga oraz na południe w stronę Phi Phi Don, Krabi, czy Ko Lanta. Wszystkie te miejsca zobaczymy, jeżeli pozwoli na to pogoda, która zazwyczaj jest łagodna w Tajlandii.

   Początkowo pomeandrujemy pomiędzy majestatycznymi wyspami zatoki Phang Nga, zobaczymy wyspę Bonda, miejsce które było sceną przygód postaci, w którą wcielił się Soan Connery. Kolejnego dnia odwiedzimy muzułmańską wioskę rybacką na wodzie Koh Panyee, a w zasadzie na palach wbitych w dno. Po drodze nie omieszkamy penetracji bezludnych, ale zamieszkałych przez makaki wysepek, każda z nich kryję jakąś ciekawą tajemnicę w ukrytych jaskiniach.

   Następnie pożeglujemy w rejon Krabi, tu wiatry powinny być bardziej sprzyjające, gdyż akwen będzie się powiększał, a ilość wysp będzie się pomniejszać. Poza miastem - portem, w którym będziemy mieli okazję zaobserwować normalne życie Tajlandczyków, zobaczymy ciekawe atrakcje okolic, ze słynną plażą Railey, którą strzeże wysoka skała i księżniczka u stóp której spoczywają setki fallusów.


Kolejne dni, to więcej żeglugi po morskich wodach, podczas których takie atrakcje jak Szmaragdowa Grota, piękny i dziewiczy archipelach Koh Rok, słynna na całym świecie wyspa Phi Phi, a także plaża znana z filmu z Rajska plaża z Leonardo DiCaprio, w zatoce Maya Cove.

Rejsy w Tajlandi to nie tylko piękne widoki, niesamowita przyroda i archipelagi wysp, spotkamy się tu z niezwykle bogatą kulturą, wyjątkową kuchnią i przemiłymi ludźmi, z których każdy potrafi za darmo ofiarować swój uśmiech :)
  • Tajlandia - miejsce w kajucie 2 osobowej

  • 1380 EUR/osobę (brak miejsc) 5.03.2019 -15.03.2019

  • Brak miejsc
  • miejsce w kajucie dziobowej lub w mesie

  • 1130 EUR/osobę (brak miejsc) 5.03.2019 -15.03.2019

  • Rezerwuj
 • skipper jest zwolniony z wpłat do składki burtowej;
 • zdjęcia jachtu przedstawiają model, a nie konkretny egzemplarz jachtu;
 • ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera;
 • w razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw „siły wyższe”, armator ma prawo dostarczyć inny model jachtu.

Cena zawiera:

- miejsce na jachcie pod opieką doświadczonego kapitana,

- ubezpieczenie KL i NNW,

- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 

- opłatę za sprzątanie końcowe,

pościel, ręczniki, ponton z silnikiem.

koszty dodatkowe (najedź kursorem)

Koszty dodatkowe:

- składka jachtowa ok. 160€/os (paliwo, wyżywienie na jachcie, opłaty postojowe, itp.)

- kaucja 400€, lub 40€ ubezpieczenia kaucji i 90€ kaucji,

- transport (samolot z Warszawy w obie strony od 1940 zł).

Facebook

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
Dziękujemy
PASAT CHARTER 2018

Szukaj