REJSY MORSKIE - GRECJA, CHORWACJA I INNE

  Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą zasmakować morskiej przygody, a nie jest im łatwo zebrać znajomych czy przyjaciół na wspólnym jachcie – organizujemy rejsy morskie, na które można zapisywać się indywidualnie. Na naszych jachtach zwiedzamy wiele rejonów Europy i świata od strony morza. Oprócz rejsów w Chorwacji oferujemy trasy na wodach greckich, karaibskich czy balearskich. Niejednokrotnie docieramy do miejsc, do których nie można dostać się w inny sposób niż jachtem.

  Żeglując z nami, poznasz tajniki żeglarstwa, spotkasz ciekawych ludzi z pasją, odwiedzisz niesamowite miejsca – po prostu zasmakujesz w morskiej przygodzie!

Urzekające rejsy morskie

  Oferujemy rejsy głównie w cieplejszych rejonach świata i Europy. Sezon zazwyczaj zaczynamy, organizując majowe rejsy – Chorwacja, Grecja lub inne kraje śródziemnomorskie to doskonałe miejsca do spędzenia majówki. Letnie rejsy morskie odbywają się głównie w Chorwacji, Grecji i na Balearach, zimą natomiast uciekamy przed zimnem na Karaiby lub w inne egzotyczne miejsca. Piękne krajobrazy to coś, co zawsze urzeka osoby wybierające organizowane przez nas rejsy. Grecja, podobnie jak i wiele innych miejsc, nabiera bowiem zupełnie innego charakteru, kiedy jest zwiedzana od strony morza :)

katamaran na falach

plaża

Grecja

kąpiele

żeglowanie

Karaiby

wesoła atmosfera

fajni ludzie

zatoczki

super załogi

Facebook

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
jfeowei
PASAT CHARTER 2018

Szukaj