REJSY MORSKIE - GRECJA, CHORWACJA I INNE

  Dla wszystkich chcących zasmakować w morskiej przygodzie, którym nie jest łatwo zorganizować znajomych, przyjaciół na wynajem jachtu, wychodzimy naprzeciw organizując rejsy morskie, można się na nie zapisywać indywidualnie.

  Na naszych rejsach zwiedzamy wiele rejonów Europy i świata od strony morza, niejednokrotnie docieramy do miejsc, gdzie nie ma możliwości dotarcia w inny sposób niż jachtem. Żeglując z nami poznasz tajniki żeglarstwa, spotkasz ciekawych ludzi z pasją, odwiedzisz niesamowite miejsca, po prostu zasmakujesz w morskiej przygodzie!

Urzekające rejsy morskie

  Oferujemy rejsy głównie w cieplejszych rejonach świata i Europy. Sezon zazwyczaj zaczynamy organizując majowe rejsy - Chorwacja, Grecja lub inne kraje śródziemnomorskie to doskonałe miejsce do spędzenia majówki. Latem żeglujemy głównie w Chorwacji, Grecji i na Balearach, zimą natomiast uciekamy przed zimnem na Karaiby lub w inne egzotyczne miejsca. Piękne krajobrazy to coś, co zawsze urzeka osoby wybierające organizowane przez nas rejsy. Grecja i wiele innych miejsc nabiera bowiem zupełnie innego charakteru, kiedy zwiedza się je od strony morza :)

katamaran na falach

plaża

Grecja

kąpiele

żeglowanie

Karaiby

wesoła atmosfera

fajni ludzie

zatoczki

super załogi

SME Facebook Like Box Sidebar

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o aktualnych promocjach i okzajach
jfeowei
PASAT CHARTER 2018

Szukaj